O nás

Ahoj všetkým! Sme Honza a Aytalina, hrdí majitelia bíglica menom Molly. 🙂

Aytalina a Honza

Ako to všetko začalo

Molly je neúnavný bígel. Uťahať jej sa nám podarilo snáď iba raz, keď sme šli na peší výstup na Snežku. Dlho sme premýšľali akú hračku ju zaobstarať, aby nebola hneď na druhý deň v koši. Tak sme narazili na hlavolam Brick, ktorý nielen našej milovanú Molly zabavil, ale postaral sa aj o jej mozoček. Odvtedy sme zaobstarali rôzne druhy hlavolamov. Molly sa hrá s radosťou a vždy sa teší ako keby hlavolam videla prvýkrát. 🙂

Pamlskovače.sk sú na svete!

Pretože veríme, že podobne hravých psíkov ako Molly je veľa a napríklad aj práve Vy máte takého psíka doma, rozhodli sme sa, že pomôžeme aj ostatným a pripravíme pre nich nielen e-shop, kde si môžu od samotnej Molly OTESTOVANÉ hlavolamy a interaktívne hračky zaobstarať , ale aj skvelý zdroj informácií o tom, ako sa starať o rozvoj inteligencie a mentálnych schopností psíka.

Hlavolamy upokojujú, trénujú logické myslenie a sú tou naj zábavou. Je to ideálny spôsob ako stráviť kvalitné spoločné chvíle so psíkom. Hlavolamy pre psov nie sú obyčajnou hračkou čo spoznáte hneď, ako ho raz vyskúšate. My to už spoznali. Molly je čím ďalej tým vnímavejšie a pri opakovanom hraní nás neprestáva udivovať, ako si dokáže poradiť dokonca aj s náročnejšími hlavolamami a šikovnými interaktívnymi hračkami.

Pomôžeme vám! 🙂

Budeme radi, keď týmto spôsobom pomôžeme vám a vášmu psíkovi. Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť a radi vám so všetkým pomôžeme.